UA RU EN PL

Історія готелю

Площа Звенигородська є однією з найменших площ у Львові, адже її довжина близько 50 м, а ширина площі не більше 30 м. 

Площа  забудована 2-, 3- і 4-поверховими кам'яницями кінця ХІХ і початку XX ст. 

Найпримітніші споруди: церква Марії Сніжної і так званий «Дім органіста» (№ 8, пам'ятка архітектури).

Площа є однією з найдавніших у Львові. Її історія пов'язана з існуванням у середньовічному Львові громади німецьких колоністів та збудованого ними храму — церкви Марії Сніжної. Цей храм зведений у XIV столітті на місці давнішого дерев'яного храму XIII століття. До Другої світової війни площа називалась Сніжною.

Згідно з старими архівними документами, ця площа була старим ринком і тут була основна концентрація тогочасного збуту товару. Саме в цей час проходила підготовка  проекту магазину, який повинен був розташовуватись на площі Звенигородській, 3, тобто на місці, де зараз розташований готель. 

Запланований склеп мав отримати назву Swięty Theodore , що в перекладі з польської означає Святий Федір. Але він так і не був втілений в життя. Близько 200 років поспіль будівля вірно служила своїм жителям. З часом ця чарівна пам’ятка архітектури частково перетворилась в руїну і потребувала ремонту. У 2010 році будівля була відреставрована до найменших дрібниць та через два роки її перетворили у готельно-ресторанний комплекс, котрий отримав назву «Saint Feder».